Spolupráca

Ponúkame spoluprácu všetkým barbershopom, holičstvám, kaderníctvam, e-shopom ale aj kamenným predajniam. Možnosť odberu kozmetiky za výhodné veľkoobchodné ceny.
PROFESIONÁLNY PRÍSTUP

Vypracujeme Vám cenovú ponuku na mieru, podľa požiadaviek. Radi Vám poskytneme poradenstvo, v oblasti používania a zloženia kozmetiky. V prípade záujmu Vám pošleme vzorky našich produktov.

Ďalšie možnosti kooperácie

Návrh etikety

Ponúkame individualizáciu certifikovanej kozmetiky s vlastným logom. Od návrhu etikety až po dodanie finálneho produktu k Vám a prevádzku.

Personalizovaná kozmetika

Ukážka výrobkov s vlastným logom

Prírodné zloženie

Prírodné zloženie výrobkov, bez sulfátov a parabénov. Netestovaná na zvieratách. Obsahujú prírodné oleje a esencie, ktoré nezaťažujú pokožku. Predíťte reakciám aj tým najnáročnejším klientom.

Vlastná kozmetika

Už dlho premýšľate nad vlastnou kozmetikou? Trh ponúka množstvo produktov ale Vy nie ste s ním spokojný? Máme pre Vás riešenie. Vlastná konzistencia a vôňa produktov, podľa Vašich požiadaviek.

Certifikácia

Žiadne starosti s vybavovaním certifikácie kozmetiky. Všetky potrebné administratívne úkony vybavíme za Vás. Po získaní certifikátu začíname s výrobou produktu.

Grafický návrh

Čo potrebujete na tvorbu vlastného loga? Poslať logo svojej prevádzky na mail našej podpory. My sa postaráme o kompletizáciu grafického návrhu až po výrobu etikety (PVC).

150 150
Zviditeľnite sa vďaka jedinečným produktom s vlastným logom kozmetiky.