Tie Man

Našou myšlienkou bolo stvoriť troch gentlemanov, tri národnosti, ktoré sú ako stvorené na poukázanie krásy mužskej elegancie. Našími hrdinami sú Woodman Pietro, Vernal – de Goswallo a Le-Bau Ocelot. Prvý je Angličan, druhý Talian a tretí Francúz. Nie len že sa stávajú títo páni tvárou značky, ale aj značku vytvárajú, keďže každá kolekcia predstavuje jedného Gentlemana. Inakosť je cítiť nie len v identite kolekcie, ale vo vôňach, ktoré kolekcia ponúka.
Osobnosť
Začiatky

Dôvodom prečo sme ako firma vznikli a tak isto prečo sme sa rozhodli ísť koncepciou ALL IN ONE je, že dnes je veľmi málo času prakticky na všetko, človek už menej chodí po obchodoch a rád ušetrí čas. Ísť cestou inakosti sme sa rozhodli aj preto, že ľudia dbajú na ekológiu, dbajú na exkluzivitu a potrpia si na prírodné materiály a taktiež zloženia, to bol dôvodom vzniku koncepcie, ktorú predstavuje Tieman . Rozhodli sme sa vytvoriť príbeh, sféru, do ktorej môžeš pridať kedykoľvek aj ty.

Detail
Textília

Tieman predstavuje zložku accersories, ktoré sú výnimočné, ručne vyrábané a z exkluzívnych materiálov ako je hodváb, bavlna , satén.

Ďalším miľníkom vo svete pánskej módy je fakt, že muži si dnes viac potrpia na detailoch ako kedysi, potrpia si na drobnostiach, na veciach, ktoré dnes keď človek má tak dotvárajú celok.

Hovoríme o pánskych doplnkoch, ku obleku alebo ku káve?

Komplexnosť
Elegantné hodinky

Áno, Tieman to zase zvládol a zvládame oboje, či už na formálnu príležitosť alebo aj neformálnu. 

Môžeme byť hrdý, že všetko, čo nájdeme v portfóliu našich produktov je unikátne. Prečo dnes ľudia vyhľadávajú kozmetiku? Chcú sa páčiť, chcú sa starať o svoje telo, chcú pekne voňať a čo na to my? Nie len že je všetko 100% handmade ale hlavne krásna vôňa, má to blahodarné účinky na telo a taktiež na myseľ a dôležité je to, že človek si kúpou našej kozmetiky, získava exkluzivitu vo forme jedinečnosti na trhu.

Inšpirácia

Ži odvážne, smelo, nebojácne. Ochutnajte chuť súťaživosti – tým, že vydáte zo seba to najlepšie. – Henry J. Kaiser

Vsúpte do sveta pánskej módy

Všetko s naším logom má svoje poslanie vo svete módy a pokiaľ človek používa našu značku toto poslanie pocíti prakticky okamžite, pretože zloženie vs. výsledok je tak nesmierne dôležitý pre nás, že si dovolíme tvrdiť, že každý si náš produkt zamiluje.

Vstúpiť