Čo jej kúpiť pod stromček?

Čo jej kúpiť pod stromček?
Čo jej kúpiť pod stromček?
Vianoce sa blížia a čas predvianočných nákupov vrcholí. Nákupné centrá sa plnia a z najmenej obľúbeného miesta väčšiny mužov sa stáva hotová nočná mora. Peklo na zemi. Všade rozvoniava punč a varené víno. Vianočné gule sa lenivo hompáľajú na každom rohu a kde sa len pozriete, svieti sobík, či stromček. Gýčový Santa Claus máva snáď z každého výkladu. Už ani neviete koľko krát ste počuli Mariu Carey. Vianočná atmosféra je v plnom prúde, no vy ešte stále nemáte darček pre svoju partnerku? Nevadí. Na to sme predsa tu!
Kupovať darčeky pre svoju polovičku je často výzva a nevhodný darček môže spôsobiť poriadne faux pas. Rozhodne jej nekupujte žiadne domáce spotrebiče, kuchynské náčinie či čistiace prostriedky. Len málo ktorú ženu by potešilo, keby nájde pod stromčekom hrniec a okenu. Nekupujete zásoby pre slúžku – buďte kreatívnejší.
Takisto sa treba vyhnúť veciam, do ktorých sa nevyznáte. Ak vám partnerka vyslovene nepošle odkaz na šaty, ktoré chce, oblečeniu sa vyhnite oblúkom. A je jedno, ako dobre si myslíte, že poznáte jej štýl. Nesadne jej veľkosť, farba alebo strih a vy budete nahratý. (Toto pravidlo sa samozrejme nevťahuje na vianočné svetre a ponožky!)
Kozmetika je tiež často zbytočný darček. Každému sa zíde sprchový gél, no okrem toho je kozmetika pre každú ženu veľmi špecifická. Mnohé dámy používajú špeciálne krémy a dekoratívnu kozmetiku, pri ktorej by ste sa nemuseli trafiť práve do čierneho. A tak bude váš darček nevyužitý stáť v skrini až dokým mu neprejde záruka. Navyše, len si predstavte, ako by sa vaša partnerka tvárila, keby si nájde pod stromčekom krém proti vráskam či celulitíde? Kapor by už asi nebol jediný, ktorý dostal tĺčikom po hlave.
Čo jej ale teda kúpiť?
Investujete do zážitkov
Zážitok je najlepší darček – kto by sa nepotešil napríklad takému víkendu vo wellnesse, či lyžovačke v horách? Po sviatkoch si všetci budeme potrebovať poriadne oddýchnuť a predĺžený víkend či aj dlhšia dovolenka je na to ako stvorená. Siahnuť môžete aj po niečom dobrodružnejšom a kúpiť jej zoskok s padákom, alebo vyhliadkový let. Kreativite sa medze nekladú. Len si najprv zistite, či nemá strach z výšok. 
Kúpte jej spomienky
Zaspomínajte si na spoločne strávené chvíle, či začnite zbierať nové spomienky. Album s fotkami je perfektný darček, do ktorého môžete zapojiť vlastnú kreativitu. A ak sa vám to zdá príliš fádne, existuje množstvo iných darčekov, do ktorých sa dajú zapojiť vaše fotky – či už ide o puzzle s fotkou, maľovanie podľa čísel, kalendár s vašimi momentkami, alebo obraz na plátne. Sentimentálne darčeky vždy každému vyčaria úsmev na tvári.
Nechajte ju zažiariť
Už Marilyn Monroe tvrdila, že diamanty sú najlepšími priateľmi žien. Nemusíte však míňať celé úspory na diamant, aby ste potešili svoju partnerku. Šperky sa dajú hľadať vo všetkých cenových kategóriách a rozhodne potešia každú ženu. No netreba ich kupovať bezhlavo. Dokým siahnete po konkrétnom kúsku, uistite sa, že by vaša partnerka čosi také nosila. Siahnite po jej obľúbenej farbe alebo motíve. Nekúpite jej predsa náušnice, ak nemá napríklad prepichnuté uši. 
Navštívte hračkárstvo
A nemyslíme práve Dráčika – navštívte hračkárstvo pre dospelých. Buďte otvorený a vyberte niečo, s čím by ste sa zahrali obaja. Čo môže byť lepším darčekom ako spoločne strávená noc, plná rozkoše? To vám obom rozhodne dodá na vianočnej nálade.
Pokoj svätý
Hoci to tak v našich domácnostiach zväčša nevyzerá, Vianoce majú byť sviatkami pokoja. Pre ženy je to ale po väčšine skôr najväčšia výzva z celého roka a poriadna skúška nervov. Treba poriadiť, napiecť tucet druhov koláčov, nakúpiť darčeky, ozdobiť stromček, znovu poriadiť, vyvešať reťaze, upiecť kapra... A tým sa vianočná naháňačka s časom zďaleka nekončí. Najlepším darčekom pre ženu je teda pokoj. Skúste jej namiesto pozerania Mrázika pomôcť a nechajte ju vyložiť si nohy. Uvidíte, že sa poteší.
 
Ešte jedna rada na záver; majte oči otvorené.
Nákup vianočných darčekov nie je ľahký – obzvlášť, keď kupujete darček partnerke, ktorá nechce nič a všetkého má dosť. Dáma vám však často nenápadne naznačí, čo by od vás chcela dostať. Stačí si ju všímať a počúvať, čo hovorí medzi riadkami.
Náš tím vám praje úspešné nákupy a šťastné prežitie vianočných sviatkov!