Sympatický " Bradáč " zo Spojeného Kráľovstva

Sympatický

Písal sa rok 2019. Big Ben veselo zvoní, double - deckere premávajú po celom Londýne. London Eye sa už povestne krúti a navôkol je cítiť nadšenie z tohto noblesného mesta. Práve tu sa premáva denne niekoľko stoviek až tisícok turistov.

Nie je tajomstvom, že toto mesto je mestom pravých gentlemanov, ktorí milujú rýchle autá, občas si zapália cigaru a vychutnávajú si kvalitné whiskey. Nepohrdnú ani futbalom pri pive a rozprávajú o novinkách z ich chlapského sveta.

A tu začína príbeh pána Woodmana. Piettro si viedol život gentlemana, ktorý nebol dokonale nalinkovaný, ale držal sa pravého anglického štandardu. Aký bol Piettro? Nebol to niekto, kto len tak ujde Vášmu pohľadu. Vkus mal nie len na kvalitný alkohol a ženy, ale aj na oblečenie a parfémy.

Držal sa známeho pravidla: „Aj spoza novín spoznám, že je treba pomôcť dáme s kufrom". Bol nápaditý, šarmantný, dobre stavaný a veľmi cieľavedomý chlap, čo sa odzrkadlilo na tom, aké výsledky v živote dosahoval. Každý deň prežíval naplno, mal kopec priateľov, veľa času trávil rozvojom seba a svojho tela a nikdy neprišiel moment, kedy by nebol dokonale upravený.

V šatníku sa nájde mnoho klenotov, ktoré vo svete pánov jednoducho nesmú chýbať. Mal vlastnú radu doplnkov, ktorej hovoril "Piettrosories", pretože naozaj vystihovali to kým bol a čo rád nosil. Práve v šatníku tohto pána sa nájde množstvo kvalitných drevených doplnkov.

 

Prevažovali nestarnúce klasiky- hodinky. Nepohrdol ani kúpe a užívaniu drevených štýlových motýlikov, ktoré mali v sebe symboliku jeho obľúbeného druhu alkoholu- whiskey. Vždy bol štýlovo upravený, preferoval prírodnú medicínu, ale aj kozmetiku, preto sa odzrkadľovalo aj na jeho zdravej pokožke.

Vždy používal očarujúcu vôňu, ktorá v sebe niesla závany drevistejaž korenistej vône. Takýmto štýlom bola ladená aj vôňa všetkých jeho výrobkov.

Všade, kde sa rozhliadnete po jeho sídle, vidieť jeho osobnosť a cítiť lásku k elegancii, kvalitnému drevu a anglickej klasiky.

A ako vnímali Piettra priatelia a známi? Vošiel do miestnosti sympatický bradáč, ktorý vedel ako zapôsobiť. Jeho spôsoby každý miloval, pretože bol srdečný, ale aj rázny. Vždy však zanechal v miestnosti úsmev, korenistú vôňu a prekvapenie z jeho originálneho štýlu.

 

Pridáte sa aj Vy do klubu Piettrovho sveta gentlemanov? Odmenou bude vôňa dreva, vždy dobre upravená brada a chuť na kvalitné whiskey!