Exotika v podaní " Vernal De Goswallo "

Exotika v podaní

Vernal - magický muž vo svete módy

 

Je dlhá augustová noc, von je zhruba 30 stupňov. Verona hrá očarujúcimi farbami a taktiež veselými zvukmi mesta. Mesto večne zamilovaných, miesto kde sa ľudia zabávajú. Tam sa povýšila osoba menom Vernal De Goswallo.

 

Meno tohto mladého pána - Vernal De Goswallo - je priam nádherné a zvučné ako Verona. Talian, ktorý si užíval každú tropickú noc ako keby bola jeho posledná.

 

V tropické noci rád popíjal obľúbený nápoj Aperol, ktorý uznávajú Taliani ako svoj životabudič.

Vernal so svojou krásne hnedou opálenou pokožkou žiaril svojou energickosťou. Vždy dokonale zladený neušiel pohľadom krásnych žien, ktoré túžili byť v jeho prítomnosti. Mnohí ho označovali za casanovu, ktorý dokáže pohľadom baliť množstvo žien.

 

Zdanie občas klame a Vernal bol tou pravou výnimkou, ktorá potvrdzuje pravidlo.

 

Bol priateľský, trávil čas s priateľmi a užíval si prítomnosť. Jeho prenikavý úsmev mal magickú moc, ktorou dokázal docieliť to, že žiadna tvár nezostala kamenná.

 

Ráno, vždy po prehýrenej noci prichádzal do bytu, kde to žilo farbami a prvkami luxusu. Moderná architektúra odrážala jeho vnútro, to aký Vernal v skutočnosti bol.

 

Odkladal kľúče a vrhol sa do vytúženého času pre seba - oddychu.

Otvoril šatník a nachádzal tam svoje poklady - krásne kvalitné tkaniny, luxusné doplnky. Všetko malo svoju kombináciu. Gentlemani, možno by ste sa od neho aj vy inšpirovali a zorganizovali šatník podobne ako on. Zatiaľ sa môžete inšpirovať našou kolekciou, ktorú sme po ňom pomenovali.

 

Dokonalé ladenie bolo pre tohto mladého sympatického Taliana alfou a omegou. Miloval farby a vyžadoval prijateľné

kontrasty, ktoré tvorili dokonalú súhru. V jeho byte bolo vždy cítiť citrusy, pižmo a svieže kvety.

 

Vernal čerpal svoju energiu práve z priestorov domova. Jeho životné krédo bolo to, že chlap má vyzerať skvelo, pôsobiť skvelo a voňať tak, aby to neomrzelo ani jeho a ani ľudí v jeho blízkosti. Práve vôňou zachovával neskutočné energické puto, ktoré sa zachovávalo ešte dlho.

 

Vernal mal množstvo dobrých známych, ktorí ho považovali za živel. Často ste ho mohli vidieť s pohárom obľúbeného nápoja, do ktorého si vždy žmýkal jeden z čerstvých citrusov alebo s kvetom v ruke ku ktorému privoniaval. Čistý romantik, že?

 

Vždy kvet odovzdal dáme so slovami: „Jediná vec, ktorá kvitne viac ako tento kvet je ženská krása". Vďaka týmto gentlemanským spôsobom ho ľudia milovali, nielen ako nekonečný zdroj energie, ale aj inšpirácie.

 

Do akej miery ste živlom vy? Trúfate si (pri pohári Aperolu) okúsiť svet Talianov skrz módu a vône?